Ubytování - Český ráj - penziony

 

Penzion pod Vyskeří v Českém ráji

 
Ubytování Český ráj - Penzion pod Vyskeří v Českém ráji - pohled zvenkuUbytování Český ráj - Penzion pod Vyskeří v Českém ráji - restaurace
Ubytování Český ráj - Penzion pod Vyskeří v Českém ráji - kuchyňka v apartmánuUbytování Český ráj - Penzion pod Vyskeří v Českém ráji - ložnice v patřeUbytování Český ráj - Penzion pod Vyskeří v Českém ráji - pětilůžkový apartmán - kuchyňkaUbytování Český ráj - Penzion pod Vyskeří v Českém ráji - pětilůžkový apartmán - obytný pokoj Ubytování Český ráj - Penzion pod Vyskeří v Českém ráji - pětilůžkový apartmán - obytný pokoj Ubytování Český ráj - Penzion pod Vyskeří v Českém ráji - pětilůžkový apartmán - třílůžková lož. v patřeUbytování Český ráj - Penzion pod Vyskeří v Českém ráji - pětilůžkový apartmán - dvoulůžková lož. v patřeUbytování Český ráj - Penzion pod Vyskeří v Českém ráji - 4lůžkový apartmánUbytování Český ráj - Penzion pod Vyskeří v Českém ráji - tenisový kurtUbytování Český ráj - Penzion pod Vyskeří v Českém ráji - vstup do apartmánůUbytování Český ráj - Penzion pod Vyskeří v Českém ráji - terasa u restauraceUbytování Český ráj - Penzion pod Vyskeří v Českém ráji - terasy u apartmánu
 

UBYTOVÁNÍ ČESKÝ RÁJ

Penzion pod Vyskeří

Informace o ubytování

 

Ceník ubytování

 

Objednávka ubytování

 

Kontakt

Volný čas

Základní informace
Český ráj

 

Fotogalerie
Českého ráje

 

Další ubytování
Českém ráji

 

Ubytování Český ráj

 

Ubytování Český ráj

na Českých výletech

 

Penziony Český ráj

 

----------------------------------------

 

Ubytování v sousedních a blízkých oblastech:

 

Ubytování Jizerské hory

 

Ubytování Krkonoše

 

CENA UBYTOVÁNÍ

Penzion pod Vyskeří v Českém ráji - kód sm35

 

Z DŮVODU GENERÁLNÍ REKONSTRUKCE JE OBJEKT PROZATÍM VYŘAZEN Z NABÍDKY!

DALŠÍ NABÍDKU NAJDETE ZDE

 

 

třílůžkový apartmán

1.300 Kč/noc

čtyř – pětilůžkový apartmán

1.550 Kč/noc

Silvestr, min. 5 nocí – pětilůž. apartmán

1.800 Kč/noc

 

Strava se hradí na místě – výběr z jídelního lístku.

Na místě se hradí poplatek za psa (80 Kč/den) a rekreační poplatek (15 Kč/noc/dospělá osoba). Majitel žádá nenechávat psa samotného na pokoji.

Ubytování v penzionu celoročně, od 15.6. – 31.8. ubytování pouze v týdenních turnusech, jinak nejméně 2 noci. V silvestrovském termínu je ubytování na 5 nocí a pouze pro rodiny s dětmi.

 

 

 

 

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Přehledy ubytování v ČR

 

Ubytování podle oblastí Tématické přehledy ubytování

 

Ubytování Lipno

 

Ubytování jižní Čechy

 

Ubytování Šumava

 

Ubytování jižní Morava

 

Ubytování Pálava

 

Ubytování Orlické hory

 

Ubytování Beskydy

 

 

Ubytování - dovolená na statku

 

Vinné sklípky s ubytováním

 

Ferienhäuser Tschechien

 

Chaty a chalupy na Silvestra

 

Dovolená s dětmi

  

Školy v přírode

 

Chaty a chalupy

 

Chaty a chalupy k pronajmutí

 

Ubytování na horách

 

Silvestr na horách

 

Silvestrovské pobyty

 

Vánoce na horách

 

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Zaujalo nás - tipy na romantickou dovolenou

 

Česká pohoda nabízí pohodovou dovolenou na českém venkově. Místa jako stvořená pro pohodovou dovolenou jsou ale i jinde v Evropě. Na ta, která jsme již objevili bychom vás rádi upozornili.

 

Zapadlé kouty v Chorvatsku

Spoustu míst, kde najdete opravdu klid a soukromí je v Chorvatsku - především na chorvatských ostrovech. Na nich můžete strávit opravdu pohodovou dovolenou u moře. A nejkomornější je pak ubytování v soukromí v Chorvatsku - ubytování v "robinzonádách", na majácích, v apartmánech přímo u moře, vesměs v klidných místech, nepostižených masovým turismem.

 

 

Romantika v Irálii a Rakousku

Poněkud jinou romantiku nabízí dovolená v Itálii. Vzhledem k charakteru pobřeží v Itálii nenajdeme tolik neobjevených klidných zátok. Zato je nabídka ubytování a apartmánů v Itálii o dost pestřejší. Kromě tradiční dovolené u moře zde najdete širokou nabídku apartmánů v horách, na březích jezer, na venkově ... A ještě jinak prožijete dovolenou v sousedním Rakousku. Nejen Alpy a v Alpách velmi oblíbené ubytování na statku, ale také vinařské oblasti Rakouska s ubytováním na vinařském dvoře.

 

 

Romantické a wellness pobyty v ČR

A po návratu z romantické evropské dovolené vám možná přijde vhod zase trochu domácí romantiky, pro změnu trochu jiné než chalupy a stylové rodinné penziony. V čase podzimního nečasu je jistě nejlákavější vyrazit na romantický pobyt a nebo přímo wellness pobyt do některého z wellness hotelů nebo lázní, které tento typ romantiky také nabízejí.

 

 

Tajný tip - lázně na konci světa

A nakonec tajný tip na dokonalou romantiku s wellness relaxací - WELLNESS HOTEL SVATÝ TOMÁŠ - bývalý schwarzenberský lovecký zámeček leží takřka na samotě v malé osadě uprostřed lesů a přitom nabízí komfortní ubytování, vířivku, bazén a další welllness služby a za přijatélné ceny!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Všechna práva stránky Ubytování Český ráj - Penzion pod Vyskeří v Českém ráji vyhrazena © Česká Pohoda - www.ceskapohoda.cz